Prantsusmaa koondislane keeldus vahetusse minemast, et oma kehva mainet parandada

Rahulolematu Kingsley Coman.
Rahulolematu Kingsley Coman. Foto: MARKO DJURICA/Scanpix

Prantsusmaa koondise ääreründaja Kingsley Coman keeldus Šveitsi vastu saadud kaotusmängus lisajal vigastatuna vahetusse minemast, sest tahtis parandada oma imagot prantslastest poolehoidjate seas.

Coman on endast avalikkusele maalinud pildi kui äärmiselt vigastuste altist mängijast ja 25-aastane prantslane soovib sellest maksku mis maksab lahti saada, vahendab L’Équipe.

Lisaaja esimesel poolajal sai Müncheni Bayerni mängumees jala pihta tugeva obaduse ning ei olnud peatreener Didier Deschampsi arvates mängu jätkama: “Aga sa ju ei mängi enam kauem, Kingsley,” kõlas peatreeneri sõnum ründajale.

Alles lisaaja teisel poolajal soostus Coman lõpuks vahetusse minema, sest peatreener andis talle mõista, et see on võistkonna huvides, et paremal äärel mängiks kaitsvama suunitlusega Tolisso.

Mäletatavasti kaotas Prantsusmaa 3:3 lõppenud lisaaja järel Šveitsile kaheksandikfinaalis penaltitega 4:5.